O nás - historie družstva

Jestli sháníte partnera, který ušije to, co potřebujete do vašeho butiku, prodejny či e-shopu, pak máte štěstí, že jste navštívili naše stránky.

Sázíme v první řadě na spolehlivost vůči svým zákazníkům. Neodmítáme žádné zakázky. Pokud zakázka kapacitně přesahuje naše možnosti, uspokojíme vaše požadavky spoluprací s jinými družstvy.

V našich dílnách pracuje na pět desítek zručných švadlen. Družstvo se může pochlubit více než šedesátiletou tradicí.

VKUS, výrobní oděvní družstvo Klatovy - netkatalog.czOděvy - netkatalog.cz
Historie družstva

VKUS, výrobní oděvní družstvo Klatovy bylo založeno v roce 1950 na své ustavující schůzi jako Mírooděv.
Od počátku byla činnost zaměřena na dámskou a pánskou zakázkovou výrobu konfekce a prádla a malosériovou výrobu.

Družstvo je tradičním českým výrobcem a prodejcem pracovních zástěr, pánských pyžam, trenýrek a nočních košil. K výrobě používáme výhradně kvalitní tradiční
materiály, přírodní či syntetické.

V 60. letech se změnil název firmy na VKUS, výrobní oděvní družstvo Klatovy.

VKUS prošel za dobu své existence řadou změn. Největší rozkvět zaznamenalo v 80. Letech, kdy ve svých dílnách v Klatovech, Sušici, Horažďovicích a dalších provozovnách po celém klatovském okrese zaměstnávalo přes 200 zaměstnanců. V těchto letech se rozšířila i sériová výroba. Prádlo i konfekční výrobky byly dodávány do velkoobchodů po celé republice. Družstvo mělo své vlastní učňovské středisko, kde si vychovávalo své kvalifikované zaměstnance.

V roce 1992 prošlo družstvo transformací. Zrušila se zakázková výroba, provozovna v Sušici a další malé provozovny. Horažďovická provozovna se osamostatnila.

V současné době máme kolem 50 zaměstnanců a výroba je prováděna v provozovně
v Klatovech a ve Strážově. Dlouholetá tradice družstva je založena na odbornosti zaměstnanců s vysokou kvalitou výrobků.

Magical Snap - 2013.09.27 11.41 - 001.png

log2.jpg
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one